Instagram Fenomenlerinin Ölümle Burun Buruna Gelmekten Korkmayıp Yüreğimizi Hoplattığı 8 Paylaşım 2

Instagram Fenomenlerinin Ölümle Burun Buruna Gelmekten Korkmayıp Yüreğimizi Hoplattığı 8 Paylaşım

                                                         İNSTAGRAM’ DA ADRENALİN VAR !

İnternet ve sosyal medya o kadar hayatın içine yerleşmiş durumda ki milyonları aşan takipçileriyle fenomen olan kişiler var. Bu kişilerin hepsi farklı alanlarda ilgi çekiyor. Ama bazıları var ki cesaretleri ile  ilgi odağı oluyor. Bakarken bile kötü hissettiren ama gerçek bir cesaret isteyen fotoğrafların sahiplerini derledik, topladık. 

Ölümle burun buruna !

1) Rachele Brooke Smith

Rachale Brooke Smith bir instagram yıldızı. New York’ ta olan gökdelenin tepesinde yoga yaparken çekildiği fotoğrafı instagram’ dan paylaşınca takipçileri çok şaşırdı. 

Rachele Brooke Smith

İnstagram adı : rbrookesmith

2) Viki Odintcova

Dubai’ de olan bir gökdelenden kendini sarkıttı ve bu kareyi instagram’ dan paylaştı. Bu büyük cesareti herkese ispat etti.

Viki Odintcova

İnstagram adı : viki_odintcova

3) Olegcricket

Olegcricket isimli bir instagram hesabından paylaşılan bütün bedeni boşluğa sarkmış tel elle tutunan adamın fotoğrafı bakarken bile insanı kötü hissettirmeye yetiyor.

Olegcricket

İnstagram adı: olegcricket

4) Harry Gallagher

Londra’ nın ikinci en yüksek binasında verdiği cesur poz ile herkesi şaşkına çevirdi. Tek elle tutunan bedenin boşluğa sarktığı bu fotoğraf hayli ilgi çekici.

Harry Gallagher

İnstagram adı: night.scape

5) James Kingston

Ukrayna’ nın en yüksek olan ikinci gökdeleninde de aynı cesareti James Kingston sergiledi.

James Kingston

İnstagram adı: thejameskingston

6) Angela Nikolau da Tianjin

Angela çektiği fotoğraflar ile herkesi şaşırtmayı başarıyor. Çin’ de çektiği kare herkes tarafından şaşkınlık ile karşılandı.  Ayrıca Hong Kong’ ta da cesaret dolu bir karesi bulunmakta. İnstagram sayfası ziyaret edilmeye değer.

Angela Nikolau da Tianjin

İnstagram adı: angela_nikolau

7) Elijah

120 metre yüksekliği olan Moskova Köprüsünde verdiği poz ile ilgiyi üstüne çekmeyi başardı. Elleri ile tutunduğu demir haricinde hayatını garantileyen başka hiçbir şey yok.

Elijah

İnstagram adı: elijah.bf

8) Pedra de Gavea

Rio de Janeiro’ nun en yüksek uçurumunda verdiği poz ile adrenalin tutkunu olduğunu kanıtladı. Deniz seviyesi 841 m olan yerde bütün bedenini sarkıttığı fotoğraf gerçekten ciddi bir cesaret istiyor. Fotoğraf bakarken bile insanı tuhaf yapmaya yeter nitelikte !

Pedra de Gavea

İnstagram adı: thiagomlcorrea

10.0Ortalama Puan
Genel Ortalama

  • 1
    10
Hami Öztayoğlu

Türkiye ' nin Sosyal İçerik Platformu

Yorumlar (0)